עורך דין גירושין

תהליך גירושין הוא תהליך כואב וקשה ומורכב אשר ישפיע על המשך החיים של שני בני הזוג. ההחלטות המתקבלות בתהליך הגירושין יכולות להפוך את חייכם וחיי ילדיכם לסיוט מתמשך. תהליכי גירושין הופכים פעמים רבות למלחמה יקרה ועקובה מדם שמשאירה אחריה אדמה חרוכה וצלקות כלכליות ונפשיות לכל החיים גם להורים וגם לילדים. בכדי לחסוך את הסבל הנגרם והתהליך הקשה העובר על כל המשפחה כמה שניתן הוקם מרכז הל"ב – המרכז לגירושין בהסכמה.

תהליך גירושין בהסכמה

מטרתנו היא לספק תהליך המותאם אישית  לכל משפחה אשר נכנסת למסלול גירושין ולסייע לה לסיים אותו על ידי מציאת ההסדר הטוב ביותר עבור כל אחד לחוד וכולם ביחד, מה שנקרא גירושין בהסכמה.

במודל גירושין בהסכמה בנינו מודולים שונים, שיטות ומנגנונים לניהול משברים, ניהול סיכונים, קבלת החלטות וטכניקות לניהול משא ומתן תוך כדי קבלת ייצוג משפטי מלא לכל צד. תהליך גירושין יכול להיות סיוט ארוך ומתמשך יקר וכואב אבל הוא יכול להיות גם אחרת. יש להבין כי למרות שהקשר הזוגי מסתיים הקשר כהורים לילדים ממשיך. החזון שלנו הוא להציע לזוגות בתהליך גירושין את הפתרון הכי טוב שיש עבורם ובעלויות נמוכות.

מרכז הל"ב הוקם על ידי עורכי דין המומחים בתחום הגירושין בעלי ניסיון של עשרות שנים. כנסו לאתר המרכז וקראו את מודל חמשת השלבים של הל"ב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>