עורך דין תאונות

סוגי התאונות שבתחומי אחריותו

תאונה מוגדרת כאירוע לא מתוכנן אשר הביא לפגיעה פיזית או נפשית. למרבה הצער כמעט כולנו נחווה במהלך חיינו תאונה כלשהי על בשרנו (לא רק תאונת דרכים!) ולאחר שזו תתרחש, יש לפנות אל עורך דין תאונות מקצועי בתחומו על מנת לקבל את הפיצויים שמגיעים לנו ע"פ חוק.

 עורך דין תאונות? לשם מה?

את מי לתבוע? מי אחראי לתאונה? מהו הנזק הנגרם וכיצד להעריך אותו? מהן הפסיקות הקודמות במקרים מעין אלה? אינספור שאלות עלולות להשאיר אותנו חסרי אונים לאחר תאונה, וזאת בנוסף לסבל הנפשי והפיזי שגם ככה עברנו. עורך דין תאונות הינו איש מקצוע המתמחה בדיני הנזיקין, דינים העוסקים בפרשות אשר הביאו לפגיעה בגוף או ברכוש. כל אדם אשר עבר תאונה כלשהי חייב לפנות אל עורך דין תאונות בהקדם האפשרי מאחר וככל הנראה מגיעים לו פיצויים שאם לא ידרוש, יכולים פשוט להיעלם.

באלו סוגי תאונות מטפל העורך דין?

מבין מגוון התאונות אשר אורבות לנו בכל פינה, ניתן למנות את הבולטות שבהן :

  • תאונות דרכים (מכוניות, משאיות, אופנועים, רוכבי אופניים/הולכי רגל עם כלי רכב).
  • תאונות עבודה (חלקן תאונות דרכים אשר התרחשו בזמן עבודה).
  • תאונות בזמן הסעה – תלמידים, עובדים וכו'.
  • רשלנות רפואית בטיפול בנפגעי תאונות.
  • תאונות הנובעות מטעות אנוש, תשתית או מצב תחזוקה מכני לקוי של כלי הרכב.
  • ועוד.

עורך דין תאונות יעזור לכם לקבל את מקסימום גובה הפיצוי שמגיע לכם לאחר תאונת דרכים, גם אם מדובר בקלה שבהן, קל וחומר בתאונות החמורות יותר. גובה הפיצויים עתיד לקבוע את עתידכם מעכשיו והלאה ולכן השקיעו מחשבה יתרה בבחירת עורך דין תאונות בעל ניסיון שייצג אתכם כהלכה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>