גירושין בתל אביב

תל אביב מכונה העיר העברית הראשונה והיא כיום נחשבת ללב לבה של מדינת ישראל, מטרופולין המהווה את מרכז התרבות, הכלכלה התקשורת והמסחר בישראל. בעיר תל אביב מתגוררים מעל 400 אלף תושבים והיא העיר השנייה בגודלה אחרי ירושלים והעיר מהווה את לב לבו של מחוז המרכז הכולל מעל 1,280,000 תושבים. תל אביב שוכנת על חוף הים התיכון מהווה מוקד משיכה תיירותי לתיירות פנים וחוץ והעיר ידועה בחיי הלילה השוקקים אז מה הפלא ששיעור יוזמי הגירושין בתל אביב הוא מהגבוהים בארץ?

כל הסיבות להתגרש בעיר הגדולה

שיעור המתגרשים בתל אביב גבוה ונמצא בעלייה מידי שנה ויש לכך מספר רב של סיבות, תל אביב היא עיר מתקדמת ומודרנית ואורח החיים המודרני עם תרבות חילונית ונהנתנית, בעיר יש אווירה פתוחה וחיי לילה סוערים, בגידות, נישואין פתוחים, סבב ב' הם חלק מההוויי בעיר וכל המחסומים התרבותיים לגירושין התרופפו בתרבות והשקפת העולם של האזרח התל אביבי הממוצע, ולפיכך זוגות תל אביבים רבים ממהרים לפרק את החבילה.

המצב הכלכלי והאווירה הכלכלית – העיר תל אביב מושכת אליה זוגות צעירים מכל רחבי הארץ שבאים לחיות בעיר הגדולה ושינויים גדולים יכולים להביא עימם משברים וקשיים והם זירוז לקשיים משפחתיים וקרש קפיצה להליכי גירושין.

תל אביבי היא מוקד משיכה לרווקים ורווקות מכל הארץ והליכי גירושין רבים מתחילים כתוצאה של רומן מזדמן בעבודה שהפך לסיפור אהבה ומתפתח לגירושין השילוב בין המתירנות בתל אביב בעולם העסקים היא זרז לרומנים אסורים ובגידות שמובילים לגירושין.

עורכי דין אגרסיביים

תל אביב היא אחת הערים הצפופות ביותר בישראל אם לא הצפופה ביותר, ושפע הפיתויים וחיי הלילה הסוערים מעבר לפינה, קצב החיים המסחרר, מתחים כלכליים בשילוב עם ההתקדמות הטכנולוגית של רשתות חברתיות והפיכתנו לחברה שהשקל בה הפך לערך עליון, מגדילים את הסיכוי של זוגות תל אביביים לתהליכי גירושים. מיטב עורכי הדין לענייני גירושין ממוקמים בתל אביב והתחרות ביניהם לא להפסיד אף משפט גירושין הופכים את הליכי הגירושין בתל אביב לאגרסיביים יותר עם סיכויים פוחתים להגעה להסכמה והידרדרות למלחמת עורכי דין ממנה כולם יוצאים נפגעים וזה חבל.

כמעט כל עורך דין לענייני גירושין אליו תגיעו לייעוץ לפני גירושים ימליץ לכם לפתוח בהליכים חד צדדיים כדי להיות הצד היוזם בהליכי הגירושין עם היד על העליונה וברגע שמתחילים בצעדים חד צדדיים , עורכי הדין של שני הצדדים יובילו אתכם לפתיחת מלחמה שממנה אף צד לא יוצא מנצח.

האלטרנטיבה – גירושין בהסכמה

גירושין בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ לא חייבים להפוך למלחמת הכל בכל בהם המון כסף אובד כשכר טרחה לעורכי דין יקרים והנפגעים העיקריים הם אתם והילדים. יש אלטרנטיבה והיא נקראת גירושין בהסכמה. המרכז לגירושים בהסכמה בתל אביב יצר מודל אשר מספק לשני הצדדים את ההגנה המשפטית והביטחון שכל צד לא יצא נפגע ומנגד מאפשר תהליך בטוח בו תוכלו להגיע להבנות ולהסכם גירושים שפוי מבלי לפתוח במלחמת עולם בה אף צד איננו המנצח. כנסו לאתר מרכז הל"ב וקראו עוד על מודל חמשת השלבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>